Tkanina Centaur 13 szałwiowy

EAN-13: 5903211350641
22,00 zł Brutto

*cena podana za mb.

do 5 dni roboczych

od 20zł

Minimalna ilość zamówienia: 1 mb

mb
Zamów próbki

Opis

Miękka i niezwykle przyjemna kontakcie ze skórą powierzchnia tkaniny Centaur 13 wyróżnia się na tle podobnych wyrobów. Zwarte połączenie pętelek i węzłów tworzy dekoracyjny efekt, który wyglądem przypomina tzw. baranek.

Przyjazny w odbiorze wygląd przędzy potęguje szałwiowa zieleń. Łagodna, a przy tym stylowa barwa podkreśla dobry design, uszytych z materiału wyrobów. Szałwiowa tkanina na szeroką skalę stosowana jest w produkcji i renowacji mebli tapicerowanych. Obite nią fotele, kanapy czy wezgłowia łóżek zadają szyku.

Atutem zwiększającym popularność pluszu jest wykonanie w technologii WaterStop. Dzięki temu rozlany na powierzchni płyn formuje się w łatwe do starcia krople, chroniąc tym samym wyroby przed przemoczeniem.

Informacje

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

infografika

Opis

Gramatura 400 g/m2 +/- 5%
Skład 100% PES
Szerokość tkaniny 142cm +/- 2 cm
Ścieralność Test Martindale 50 000
Pilingi 4
Odporność na tarcie na sucho 4-5 / na mokro 4-5
Odporność koloru na światło 6-7
Rodzaj plusz, bouclé
Cechy wodoodporna, łatwoczyszcząca
Sposób czyszczenia Pranie ręczne , Wybielać bez chloru, Nie chlorować, Nie suszyć w suszarce bębnowej, Nie czyścić chemicznie, Nie prasować
Kolor tkaniny zielony
Przeznaczenie obicia meblowe, dekoracje

Porównaj

0/5